Płukanie sieci wodociągowej!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinku informuje, że w dniach od 11.03.2019r. do 14.06.2019r.
prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej).

Wobec powyższego może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody.

 

HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ m. SZCZECINKA

I Etap – od dnia 11.03.2019 r. do dnia 15.03.2019 r.

1. Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej
2. Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska
3. Koszalińska, Osiedle Koszalińska
4. Polna

II Etap – od dnia 18.03.2019 r. do dnia 22.03.2019 r.

1. Mierosławskiego
2. Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej
3. Myśliwska, Kręta, Nowa
4. Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego
5. Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego
6. Kosińskiego, Wileńska
7. Derdowskiego
8. Krakowska

III Etap – od dnia 25.03.2019 r. do dnia 29.03.2019 r.

1. Grunwaldzka
2. Malborska
3. Gotycka, Mazurska, Warmińska
4. Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy
5. Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły
6. Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły

IV Etap – od dnia 01.04.2019 r. do dnia 05.04.2019 r.

1. Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej
2. Osiedle Zachód I
• Połczyńska
• Białogardzka
• Barwicka
3. Osiedle Zachód II
• Jagiełły
• Budowlanych
• Karlińska
4. Osiedle Zachód III

V Etap – od dnia 08.04.2019 r. do dnia 12.04.2019 r.

1. 1-go Maja
2. Wiatraczna
3. Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
4. Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
5. Zielona
6. Jasna, Ordona
7. Jeziorna
8. Parkowa, Junacka, Drzymały
9. Zamkowa, Piotra Skargi
10. Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale
11. Szkolna, 1go Maja od Placu Wolności do Zielonej

VI Etap – od dnia 23.04.2019 r. do dnia 30.04.2019 r.

1. Kaszubska
2. Osiedle Kaszubska
3. Szafera
4. Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna
5. Bartoszewskiego
6. Narutowicza od 1-go Maja do Lipowej /rondo/
7. Wodociągowa
8. Osiedle Wodociągowa i Narutowicza
9. Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin
10. Osiedle Marcelin

VII Etap – od dnia 06.05.2019 r. do dnia 10.05.2019 r.

1. Lipowa
2. Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Bohaterów Stalingradu
3. Winniczna
4. Reja
5. Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa
6. Powstańców Wlk.
7. Wojska Polskiego, Emilii Plater
8. Rzemieślnicza
9. 3-go Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego
10. Mickiewicza od 3-go Maja do Pileckiego
11. Pileckiego

VIII Etap – od dnia 13.05.2019 r. do dnia 17.05.2019 r.

1. Cieślaka
2. Kopernika
3. Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka
4. Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej
5. Kwiatowa, Wiejska
6. Moniuszki, Matusewicz
7. Poniatowskiego, Pomorska
8. Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej
9. Niecała, Artyleryjska
10. Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej
11. Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej
12. Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej

IX Etap – od dnia 20.05.2019 r. do dnia 24.05.2019 r.

1. Wyszyńskiego od Pileckiego
2. Klasztorna
3. Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego
4. Kamińskiego
5. Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta
6. Piłsudskiego
7. Szczecińska
8. Osiedle Piłsudskiego
9. Toruńska, Grudziądzka, Gdańska
10. Poznańska, Czaplinecka, Miła
11. Słoneczna
12. Wyszyńskiego od Bohaterów Stalingradu

X Etap – od dnia 27.05.2019r. do dnia 31.05.2019r.

1. Warcisława IV od Wyszyńskiego do Warszawskiej
2. Zana, Chodkiewicza
3. Chełmińska, Kamienna
4. Osiedle Warszawsko Chełmińskie
5. Marii Skłodowskiej
6. Warszawska
7. Warcisława IV od Warszawskiej do Sikorskiego
8. Przemysłowa
9. Wiśniowa
10. Drahimska, Kanałowa
11. Dworcowa

XI Etap – od dnia 03.06.2019 r. do dnia 07.06.2019 r.

1. Pilska od wiaduktu do Waryńskiego
2. Waryńskiego
3. Pilska od Waryńskiego do Cisowej
4. Osiedle Pilska
5. Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /
6. Pilska 30 cała baza
7. Osiedle Raciborki
8. Osiedle Świątki
9. Osiedle Trzesieka

XII Etap – od dnia 10.06.2019 r. do dnia 14.06.2019 r.

1. Brzostowo
2. Lipnica
3. Czarnobór
4. Mysia Wyspa
5. Gwda Wielka, Gwda Mała 

Przepraszamy za powyższe utrudnienia!