Manager Roku 2016


1Andrzej Wdowiak zwycięzcą w branżowym konkursie

Prezes Zarządu Andrzej Wdowiak uzyskał tytuł Managera Roku 2016 wod-kan. w kategorii od 30 do 100 tysięcy mieszkańców w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz miesięcznik „Wodociągi i Kanalizacja”.

Finał konkursu odbył się 16 maja br. w Bydgoskiej Filharmonii podczas uroczystej gali Envicon Water 2017. Nagrody zostały wręczone przez Prezesa Izby Gospodarczej Wodociągi Polskiej, Prezesa Wydawnictwa Abrys oraz Wiceministra Środowiska.

-To bardzo ważne wyróżnienie i sukces nie tylko mój, ale wszystkich pracowników Spółki. Nagroda została przyznana przez ludzi z branży wodociągowo- kanalizacyjnej, dlatego ma tak istotne znaczenie– podkreśla laureat.

Kapituła konkursu, która wyłoniła zwycięzców brała pod uwagę następujące kryteria: wprowadzone rozwiązania organizacyjne, techniczne i technologiczne, posiadane przez kandydata certyfikaty, uprawnienia, nagrody, staż pracy w branży wod- kan oraz inne osiągnięcia branżowe. Organizatorzy w informacji  zamieszczonej na stronie http://wodociagi-kanalizacja.abrys.pl/konkurs-manager-roku-2016-wod-kan/ opisują sylwetkę Prezesa następująco: Kandydat ponad 23 lata zajmuje się branżą wod-kan, osiągając w niej kolejne szczeble kariery zawodowej.  Może pochwalić się długą listą wdrożonych rozwiązań techniczno – organizacyjnych oraz zakończonych inwestycji.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

info: Olga Gasiul, foto: Anna Rolik