Rejon Biały Bór

Dalkowo, Donimierz, Borzęcino, Trzebiele, Biały Bór, Brzeźnica, Kaliska, Biały Dwór, Biskupice, Kamienna, Kazimierz, Linowo, Jawory, Grabowo , Ponikwa, Kołtki, Sępolno Wielkie, Sępolno Małe, Cybulin, Cieszęcino, Żwirownia, Zduny, Rzyszczewko i Kierzkowo – zakończenie chlorowania wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w dniu 25.03.2019 r. zakończona została dezynfekcja podchlorynem sodu sieci wodociągowej dostarczającej wodę do miejscowości: Dalkowo, Donimierz, Borzęcino, Trzebiele, Biały Bór, Brzeźnica, Kaliska, Biały Dwór, Biskupice, Kamienna, Kazimierz, Linowo, Jawory, Grabowo , Ponikwa, Kołtki, Sępolno Wielkie, Sępolno Małe, Cybulin, Cieszęcino, Żwirownia, Zduny, Rzyszczewko i Kierzkowo.

 

Dalkowo, Donimierz, Borzęcino, Trzebiele, Biały Bór, Brzeźnica, Kaliska, Biały Dwór, Biskupice, Kamienna, Kazimierz, Linowo, Jawory, Grabowo , Ponikwa, Kołtki, Sępolno Wielkie, Sępolno Małe, Cybulin, Cieszęcino, Żwirownia, Zduny, Rzyszczewko i Kierzkowo – chlorowanie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z dniem 13.03.2019 do odwołania woda w sieci wodociągowej w miejscowościach: Dalkowo, Donimierz, Borzęcino, Trzebiele, Biały Bór, Brzeźnica, Kaliska, Biały Dwór, Biskupice, Kamienna, Kazimierz, Linowo, Jawory, Grabowo , Ponikwa, Kołtki, Sępolno Wielkie, Sępolno Małe, Cybulin, Cieszęcino, Żwirownia, Zduny, Rzyszczewko i Kierzkowo zostanie poddana profilaktycznemu działaniu środka dezynfekującego.
Dawka chloru wolnego nie przekroczy dopuszczalnych ilości określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.
O zakończeniu chlorowania poinformujemy osobnym pismem.

Brak zasilania w energię elektryczną – Dołgie, Domaradz – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 23.05.2018r. od godz. 09:00 do godz. 13:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Dołgie. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Dołgie oraz Domaradz.
W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.

Modernizacja sieci wodociągowej – Biały Bór ul. Bogusława VIII, Magazynowa, Kolejowa i ul. Dworcowa– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej przez Zakład Instalacyjno-Budowlany „INŻBET”, w dniach od 14 do 18 maja 2018 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Białym Borze przy ulicach: Bogusława VIII, Magazynowej, Kolejowej i ul. Dworcowej od nr 24, 33a, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 44a, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59.
W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.