Rejon Barwice

Awaria na przyłączu wodociągowym – Barwice ul. Wiejska, Szkolna, Plac Wolności – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią na przyłączu wodociągowym dniu 24-06-2016 w godz. od 08:15 do 10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla posesji zlokalizowanych w Barwicach przy ul. Wiejskiej, Szkolnej i przy Placu Wolności.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Awaria sieci wodociągowej – Barwice ul. Zwycięzców,  Lubostronie, Łeknica, Nowa Łeknica, Łeknica Cegielnia, Piaski, Luboradza, Liniec, Kłodzino i Cybulino – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 24-05-2019 . w godz. od 10:00 do 15:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Barwicach przy ulicy Zwycięzców oraz do posesji zlokalizowanych w miejscowościach Lubostronie, Łeknica, Nowa Łeknica, Łeknica cegielnia, Piaski, Luboradza, Liniec, Kłodzino i Cybulino.
Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Barwice ul. Ogrodowa i 1000-lecia – brak wody
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 07.05.2019r. od godz. 09.00 do godz. 12.00 wystąpi przerwa w dostawie wody dla posesji zlokalizowanych w Barwicach przy ul. Ogrodowej i 1000-lecia.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

Brak zasilania w energię elektryczną –Chwalimki, Knyki, Stary Chwalim– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 08.03.2019 w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi nastąpił brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Knyki. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Knyki, Chwalimki i Stary Chwalim.
Za utrudnienia przepraszamy