Płukanie sieci

IMG_0066OGŁOSZENIE O PŁUKANIU SIECI

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinku informuje, że w dniach od 11.09.2017r. do 17.11.2017r. prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej).

W trakcie prowadzenia prac może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody.

Za powyższe utrudnienia przepraszamy. 

HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ

m. SZCZECINKA

I Etap – od dnia 11.09.2017 do dnia 15.09.2017

  1. Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej
  2. Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska
  3. Koszalińska, Osiedle Koszalińska
  4. Polna

II Etap – od dnia 18.09.2017 do dnia 22.09.2017

  1. Mierosławskiego
  2. Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej
  3. Myśliwska, Kręta, Nowa
  4. Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego
  5. Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego
  6. Kosińskiego, Wileńska
  7. Derdowskiego
  8. Krakowska

III Etap – od dnia 25.09.2017 do dnia 29.09.2017

  1. Grunwaldzka
  2. Malborska
  3. Gotycka, Mazurska, Warmińska
  4. Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy
  5. Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły
  6. Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły

IV Etap – od dnia 02.10.2017 do dnia 06.10.2017

  1. Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej
  2. Osiedle Zachód I
  3. Połczyńska
  4. Białogardzka
  5. Barwicka
  6. Osiedle Zachód II
  7. Jagiełły
  8. Budowlanych
  9. Karlińska
  10. Osiedle Zachód III

V Etap – od dnia 09.10.2017 do dnia 13.10.2017

  1. 1-go Maja
  2. Wiatraczna
  3. Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
  4. Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
  5. Zielona
  6. Jasna, Ordona
  7. Jeziorna
  8. Parkowa, Junacka, Drzymały
  9. Zamkowa, Piotra Skargi
  10. Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale
  11. Szkolna, 1go Maja od Placu Wolności do Zielonej

VI Etap – od dnia 16.10.2017 do dnia 20.10.2017

  1. Kaszubska
  2. Osiedle Kaszubska
  3. Szafera
  4. Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna
  5. Bartoszewskiego
  6. Narutowicza od 1-go Maja do Lipowej /rondo/
  7. Wodociągowa
  8. Osiedle Wodociągowa i Narutowicza
  9. Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin
  10. Osiedle Marcelin

VII Etap – od dnia 23.10.2017 do dnia 27.10.2017

  1. Lipowa
  2. Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Pileckiego
  3. Winniczna
  4. Reja
  5. Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa
  6. Powstańców Wlk.
  7. Wojska Polskiego, Emilii Plater
  8. Rzemieślnicza
  9. 3-go Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego
  10. Mickiewicza od 3-go Maja do Pileckiego
  11. Pileckiego

VIII Etap – od dnia 30.10.2017 do dnia 03.11.2017

  1. Cieślaka
  2. Kopernika
  3. Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka
  4. Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej
  5. Kwiatowa, Wiejska
  6. Moniuszki, Matusewicz
  7. Poniatowskiego, Pomorska
  8. Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej
  9. Niecała, Artyleryjska
  10. Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej
  11. Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej
  12. Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej

IX Etap – od dnia 06.11.2017 do dnia 10.11.2017

  1. Wyszyńskiego od Pileckiego
  2. Klasztorna
  3. Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego
  4. Kamińskiego
  5. Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta
  6. Piłsudskiego
  7. Szczecińska
  8. Osiedle Piłsudskiego
  9. Toruńska, Grudziądzka, Gdańska
  10. Poznańska, Czaplinecka, Miła
  11. Słoneczna
  12. Wyszyńskiego od Pileckiego

X Etap – od dnia 13.11.2017 do dnia 17.11.2017 (I ekipa)

  1. 28go Lutego od Wyszyńskiego do Warszawskiej
  2. Zana, Chodkiewicza
  3. Chełmińska, Kamienna
  4. Osiedle Warszawsko Chełmińskie
  5. Marii Skłodowskiej
  6. Warszawska
  7. 28go Lutego od Warszawskiej do Sikorskiego
  8. Przemysłowa
  9. Wiśniowa
  10. Drahimska, Kanałowa
  11. Dworcowa

XI Etap – od dnia 13.11.2017 do dnia 17.11.2017 (II ekipa)

  1. Pilska od wiaduktu do Waryńskiego
  2. Waryńskiego
  3. Pilska od Waryńskiego do Cisowej
  4. Osiedle Pilska
  5. Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /
  6. Pilska 30 cała baza
  7. Osiedle Raciborki
  8. Świątki
  9. Trzesieka