Rejon Grzmiąca

Brak zasilania w energię elektryczną –Wielanowo, Krosino, Boleszkowice– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu   04.07.2017   w godz.  09:00 – 13:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Wielanowo. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości: Wielanowo, Krosino, Boleszkowice.

Za utrudnienie przepraszamy.

Dezynfekcja i płukanie technologiczne sieci – Godzisław,  Czechy, Mieszałki, Nosibądy, Ubocze, Przystawy, Radusz

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o. o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że od 28.04.2017 r. do odwołania w związku z prowadzonym płukaniem technologicznym sieci wodociągowej  woda podawana do sieci zostanie poddana profilaktycznemu działaniu środka dezynfekującego.

Miejscowości objęte płukaniem technologicznym: Godzisław,  Czechy, Mieszałki, Nosibądy, Ubocze, Przystawy, Radusz 13-19.

Woda zdatna do spożycia.

Za wszelkie utrudnienia związane z pracami uprzejmie przepraszamy.

Prace na sieci wodociągowej – Gdaniec, Równe, Radusz, Grzmiąca ul. Bobolicka od nr 10 do nr 21 – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej w dniu 01.03.2017 r. w godz. od 11:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowościach:

- Gdaniec,

- Równe,

- Radusz,

- Grzmiąca przy ul. Bobolickiej od nr 10 do nr 21.

 Za utrudnienia przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną –Przeradz, Radomyśl, Iwin, Radostowo, Storkowo, Żarnowo, Lubogoszcz, Wielawino– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu   23.02.2017   w godz.  08:30 – 10:30. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Przeradz. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Przeradz, Radomyśl, Iwin, Radostowo, Storkowo, Żarnowo, Lubogoszcz, Wielawino.

Za utrudnienie przepraszamy.

 

Brak zasilania w energię elektryczną –Przeradz, Radomyśl, Iwin, Radostowo, Storkowo, Żarnowo, Lubogoszcz, Wielawino– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniach 08-09 lutego 2017 w godz.  08:00 – 11:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Przeradz. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Przeradz, Radomyśl, Iwin, Radostowo, Storkowo, Żarnowo, Lubogoszcz, Wielawino.

 

Za utrudnienie przepraszamy.

 

Brak zasilania w energię elektryczną –Godzisław, Czechy, Mieszałki, Nosibądy, Ubocze, Przystawy, Radusz 13-20– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 25.01.2017r  w godz. 08:30 – 10:30  nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Godzisław. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Godzisław, Czechy, Mieszałki, Nosibądy, Ubocze, Przystawy, Radusz 13-20

 

Za utrudnienie przepraszamy.