Rejon Borne Sulinowo

Modernizacja sieci wodociągowej - Rakowo, Łubowo Kolonia i  Łubowo – przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w dniu 21.09.2017r. w godz. od 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowościach : Rakowo, Łubowo Kolonia i  Łubowo przy ulicy:  Polnej, Poprzecznej, Zielonej.

 Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

Modernizacja sieci wodociągowej -Nobliny, Starowice, Jeziorna, Liszkowo, Ostroróg – przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w dniu 20.09.2017r. w godz. od 9.00 do 12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowościach Nobliny, Starowice, Jeziorna, Liszkowo, Ostroróg.

 Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

Krągi, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Ciemino, Dąbrowica, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia i Łączno – woda zdatna do picia – spełnia wymagania jakościowe dla wody przeznaczonej do picia przez ludzi.

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z dniem 14.08.2017 r. od godz. 10.00 woda w sieci wodociągowej w miejscowościach  Krągi, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Ciemino, Dąbrowica, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia i Łączno  zdatna do picia i spełnia wymagania jakościowe dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi określone przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia .

 

Harmonogram – woda do celów spożywczych będzie dostarczana przez PWiK sp. z o.o. cysterną w wyznaczonych godzinach:

13.08.2017 r.

13:30 – 14:00 Krągi
14:20 – 14:50 Jeleń
15:00 – 15:20 Jelonek
15:40 – 16:00 Przyjezierze
16:20 – 16:40 Ciemino
16:50 – 17:10 Łączno
17:30 – 17:50 Dąbrowica
18:10 – 18:30 Kolonia Śmiadowo
18:50 – 19:20 Śmiadowo

14.08.2017

06:10 – 06:30 Krągi
06:40 – 07:10 Jeleń
07:20 – 07:40 Jelonek
08:00 – 08:20 Przyjezierze
08:40 – 09:00 Ciemino
09:10 – 09:30 Łączno
10:00 – 10:20 Dąbrowica
10:35 – 11:00 Śmiadowo Kolonia
11:20 – 11:40 Śmiadowo

Krągi, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Ciemino, Dąbrowica, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia i Łączno - woda tylko do celów sanitarnych

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o. o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że w związku z brakiem przydatności wody do spożycia na terenie miejscowości: Krągi, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Ciemino, Dąbrowica, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia i Łączno  od dnia 13 sierpnia 2017 r. do odwołania woda może być wykorzystywana przez mieszkańców jedynie do celów sanitarnych.

Woda do celów spożywczych będzie dostarczana przez PWiK sp. z o.o. cysterną.

Po zakończeniu prac technologicznych potwierdzonych pozytywnymi wynikami badań, powiadomimy Państwa o możliwości korzystania z wody również do celów bytowych.

Dezynfekcja i płukanie technologiczne sieci – Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia, Dąbrowica.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o. o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że w dniach od 11.08.2017 r. do odwołania w związku z prowadzonym płukaniem technologicznym sieci wodociągowej  woda podawana do sieci zostanie poddana profilaktycznemu działaniu środka dezynfekującego.

Miejscowości objęte płukaniem technologicznym: Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia, Dąbrowica.

Woda zdatna do spożycia.

Za wszelkie utrudnienia związane z pracami uprzejmie przepraszamy.

Zakończenie dezynfekcji sieci – Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia, Dąbrowica.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w dniu 07.08.2017 r. zakończona została dezynfekcja podchlorynem sodu sieci wodociągowej dostarczającej wodę do miejscowości:  Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia, Dąbrowica.

Dezynfekcja i płukanie technologiczne sieci – Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia, Dąbrowica.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o. o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że w dniach od 04.08.2017 r. do odwołania w związku z prowadzonym płukaniem technologicznym sieci wodociągowej  woda podawana do sieci zostanie poddana profilaktycznemu działaniu środka dezynfekującego.

Miejscowości objęte płukaniem technologicznym: Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo Kolonia, Dąbrowica.

Woda zdatna do spożycia.

Za wszelkie utrudnienia związane z pracami uprzejmie przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu   03.08.2017 r.  od godz.  09:00 do godz. 13:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze.

Modernizacja sieci wodociągowej - ul. Al. Niepodległości, Mickiewicza, Wojska Polskiego, Krótka- przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 03.07.2017 r. w godz. od 9:00 do 12:00  nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych przy ul. Al. Niepodległości, Mickiewicza, Wojska Polskiego, Krótkiej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 26.05.2017 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną do stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości: Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze.

Za utrudnienia przepraszamy.

Modernizacja sieci wodociągowej - ul. Bolesława Chrobrego i  Al. Niepodległości- przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 17.05.2017 r. w godz. od 9:00 do 13:00  mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz spadki ciśnienia wody do posesji zlokalizowanych w Bornem Sulinowie  przy ul. Bolesława Chrobrego 17 oraz  Al. Niepodległości 18.

Za utrudnienia przepraszamy.

Modernizacja sieci wodociągowej - ul. Zielona, Jeziorna oraz Bolesława Chrobrego- przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej przez Zakład Instalacyjno-Budowlany „INŻBET”, w dniu 13.05.2017 r.  od godz. 9:00 do godz. 13:00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz spadki ciśnienia wody do posesji zlokalizowanych w Bornym Sulinowie przy ul. Zielonej, Jeziornej oraz Bolesława Chrobrego od nr 2a, 4, 6, 8.

Za utrudnienia przepraszamy.

Modernizacja sieci wodociągowej - ul. Orła Białego, Kolejowa, Sportowa, Nadbrzeżna- przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne na sieci wodociągowej, w dniu 28.03.2017 r. w godz. od 09:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych przy ul. Orła Białego, Kolejowej, Sportowej, Nadbrzeżnej   w Bornem Sulinowie.

Za utrudnienie przepraszamy.

 

Awaria sieci wodociągowej - Borne Sulinowo ul. Wyszyńskiego Sosnowa i Orła Białego – przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej  w dniu 24.03.2017 r. w godz. od 13:40 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowości:  Borne Sulinowo przy ul. Wyszyńskiego, Sosnowej i Orła Białego.

Za utrudnienie przepraszamy.

 

Modernizacja sieci wodociągowej - Strzeszyn i Międzylesie – przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne na sieci wodociągowej, w dniu 09.03.2017 r. w godz. od 10:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Strzeszyn i Międzylesie.

Za utrudnienie przepraszamy.

Modernizacja sieci wodociągowej - Piława,  Strzeszyn i Międzylesie – przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne na sieci wodociągowej, w dniu 06.03.2017 r. w godz. od 10:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Piława,  Strzeszyn i Międzylesie.

 Za utrudnienie przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej - Kiełpino, Uniemino, Kolanowo, Okole, Dąbie – przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej  w dniu 01.03.2017 r. do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych miejscowościach:  Kiełpino, Uniemino, Kolanowo, Okole, Dąbie

Woda do celów spożywczych będzie dostarczana przez PWiK sp. z o.o. cysterną.

Za utrudnienie przepraszamy.

 

Międzylesie , Strzeszyn – przerwa w dostawie wody

     Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na prowadzone prace ziemne związane z remontem wiaduktu kolejowego w m. Piława, w dniu 24.02.2017 r. w godz. od 10:00 do 14:30 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach Streszyn i Międzylesie.

 Za utrudnienie przepraszamy.

 

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody – Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo kolonia i Dąbrowica – możliwe przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją stacji uzdatniania wody w m. Borne Sulinowo od dnia 08.02.2017 roku od godziny 07.00 do dnia 10.02.2017 roku do godz. 22.00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Borne Sulinowo, Łączno, Ciemino, Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Krągi, Śmiadowo, Śmiadowo kolonia i Dąbrowica.

Za utrudnienie przepraszamy.

 

Brak zasilania w energię elektryczną – Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 06.02.2017 w godz. 09:00 – 12:00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Łubowo. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg.

 

Za utrudnienie przepraszamy.