Rejon Barwice

Brak zasilania w energię elektryczną – Gonne Małe, Żdżar, Świerk, Bądki, Przybkówko, Nowy Grabiąż, Stary Grabiąż, Grabiążek, Ostropole, Wiele, Tarmno, Trzemienko, Uradz– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniach 28 oraz 29 czerwca 2018 roku w godzinach 08.00 – 09.00 oraz w godzinach 14.00-15.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Gonne Małe. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowościach Gonne Małe, Żdżar, Świerk, Bądki, Przybkówko, Nowy Grabiąż, Stary Grabiąż, Grabiążek, Ostropole, Wiele, Tarmno, Trzemienko, Uradz.
W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.

Modernizacją stacji uzdatniania wody – Białowąs – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją stacji uzdatniania wody w miejscowości Białowąs prowadzoną przez firmę EKO-RYS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w dniu 18.06.2018 r. od godz. 8.00 do godz. 20:00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz spadki ciśnienia wody dla miejscowości: Białowąs, Borzęcino, Ostrowąsy, Sulikowo.
Za utrudnienia przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne oraz Komorze– brak wody
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 14.06.2018r. od godz. 07:30 do godz. 15:30 oraz w dniu 15.06.2018r. od godz. 7:30 do godziny 15:30 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne oraz Komorze.
W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 05.06.2018 w godz. 09:00 – 14:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne.
W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Barwice ul. Polna, Wojska Polskiego i Zwycięzców- brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 29.05.2018 r. w godz. od 13.00  do 15.30 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w Barwicach przy ulicy Polnej, Wojska Polskiego 15-25 i Zwycięzców 1.

W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 25.05.2018r. od godz. 08:00 do godz. 09:30 oraz od godziny 14:30 do godziny 15:30 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne oraz Komorze.
W związku z powyższym prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę.
Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Barwice ul. Jana Pawła II i Zielona – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 22-03-2018 r. w godz. od 09:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w Barwicach przy ul. Jana Pawła II i Zielonej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Ostrowąsy – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na awarię sieci wodociągowej  w dniu 01.02.2018 roku w godzinach od 10:00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody  do posesji zlokalizowanych w miejscowości Ostrowąsy.
Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Stary Chwalim – krótkotrwałe przerwy w dostawie  wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na awarię sieci wodociągowej  w dniu 19.01.2018 roku od godziny 15.00 do odwołania mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody  do miejscowości Stary Chwalim.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 20.12.2017 roku od godziny 09.00 do godziny 12.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze.

 

Brak zasilania w energię elektryczną – Nowy Chwalim, Stary Chwalim, Knyki, Chwalimki– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu   12.12.2017 r.  od godz.  08:00 do godz. 12:00.  nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości  Nowy Chwalim oraz Stacji Podnoszenia Ciśnienia w Knykach. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Nowy Chwalim, Stary Chwalim, Knyki, Chwalimki.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze- brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu 09.12.2017 w godz. od 15:00 do 17:00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo.
W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze.

Brak zasilania w energię elektryczną – Gonne Małe, Żdżary, Korzec, Świerk, Bądki, Przybkówko, Nowy Grabiąż, Stary Grabiąż, Grabiążek, Ostropole, Wiele, Tarmno, Trzemienko, Uradz- brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 06.12.2017 w godzinach od 11:30 – 15:00 oraz w dniu 07.12.2017 w godzinach od 07:30 – 11:00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Gonne Małe. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Gonne Małe, Żdżary, Korzec, Świerk, Bądki, Przybkówko, Nowy Grabiąż, Stary Grabiąż, Grabiążek, Ostropole, Wiele, Tarmno, Trzemienko, Uradz.

 

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu   05.12.2017 r.  od godz.  08:00 do godz. 10:00.  nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Komorze.

Brak zasilania w energię elektryczną – Nowy Chwalim, Knyki, Chwalimki i Stary Chwalim– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 28.11.2017 od godz. 07:30 – 10:30 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w Nowym Chwalimiu oraz na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Knyki. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Nowy Chwalim, Knyki, Chwalimki, Stary Chwalim.
Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA – Białowąs, Borzęcino, Sulikowo, Ostrowąsy – woda zdatna do picia. 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o.o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że z dniem 20.10.2017  woda w sieci wodociągowej w miejscowości Białowąs, Borzęcino, Sulikowo, Ostrowąsy  jest zdatna do celów bytowych i odpowiada wymaganiom określonym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia.

 

Białowąs, Borzęcino, Sulikowo, Ostrowąsy – woda tylko do celów sanitarnych 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że na terenie miejscowości Białowąs, Borzęcino, Sulikowo, Ostrowąsy od dnia 19 października 2017 r. od godz. 14:00 do odwołania w związku z brakiem przydatności wody do spożycia, do przygotowania napojów i potraw, mycia owoców i warzyw oraz mycia zębów,  woda może być wykorzystywana przez mieszkańców jedynie do celów sanitarnych.

Woda do celów spożywczych będzie dostarczana przez PWiK sp. z o.o. cysterną  w wyznaczonych godzinach:

Dzień – 19.10.2017 r:                                Dzień – 19.10.2017 r:

godz. 14.30 -15.30 – Białowąs               godz. 14.30 -15.30 – Sulikowo

godz. 15.45 -16.45 – Borzęcino             godz. 15.45 -16.45 – Ostrowąsy

 

Dzień –  20.10.2017r:                                Dzień –  20.10.2017r:

godz.   6.00 –  7.00 – Białowąs              godz.   6.00  –  7.00 – Sulikowo

godz.   7.15 –  8.15 – Borzęcino              godz.   7.15  –  8.15 – Ostrowąsy

godz. 14.30 -15.30 – Białowąs               godz. 14.30  -15.30 – Sulikowo

godz. 15.45 -16.45 – Borzęcino             godz. 15.45  -16.45 – Ostrowąsy

godz. 18.45 -19.45 – Białowąs               godz. 18.45  -19.45 – Sulikowo

godz. 20.00 -20.45 – Borzęcino            godz. 20.00  – 20.45 -Ostrowąsy

 

Dzień –  21.10.2017r:                                Dzień –  21.10.2017r:

godz.   6.00 –  7.00 – Białowąs             godz.   6.00 –  7.00 -Sulikowo

godz.   7.15 –  8.15 – Borzęcino             godz.   7.15 –   8.15          -Ostrowąsy

godz. 14.30 -15.30 – Białowąs              godz. 14.30 – 15.30-Sulikowo

godz. 15.45 -16.45 – Borzęcino            godz. 15.45 – 16.45-Ostrowąsy

godz. 18.45 -19.45 – Białowąs              godz. 18.45 – 19.45 -Sulikowo

godz. 20.00 -20.45 – Borzęcino          godz. 20.00 – 20.45-Ostrowąsy

Po zakończeniu prac technologicznych potwierdzonych pozytywnymi wynikami badań, powiadomimy Państwa o możliwości korzystania z wody również do celów bytowych.

 

INFORMACJA – CHWALIMKI WODA ZDATNA DO PICIA

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o.o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że z dniem 13.10.2017  woda w sieci wodociągowej w miejscowości Chwalimki jest zdatna do celów bytowych i odpowiada wymaganiom określonym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia.

Chwalimki- woda tylko do celów sanitarnych 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że na terenie miejscowości Chwalimki od dnia 11 października 2017 r. od godz. 15:30 do odwołania w związku z brakiem przydatności wody do spożycia, do przygotowania napojów i potraw, mycia owoców i warzyw oraz mycia zębów,  woda może być wykorzystywana przez mieszkańców jedynie do celów sanitarnych.

Woda do celów spożywczych będzie dostarczana przez PWiK sp. z o.o. cysterną  w wyznaczonych godzinach:

Dzień – 11.10.2017 r:  

godz. 15.30 -17.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  12.10.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  13.10.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  14.10.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

Po zakończeniu prac technologicznych potwierdzonych pozytywnymi wynikami badań, powiadomimy Państwa o możliwości korzystania z wody również do celów bytowych.

INFORMACJA – CHWALIMKI WODA ZDATNA DO PICIA

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  spółka   z o.o. z siedzibą  w Szczecinku  informuje, że z dniem 24.09.2017  woda w sieci wodociągowej w miejscowości Chwalimki jest zdatna do celów bytowych i odpowiada wymaganiom określonym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia.

za utrudnienia serdecznie przepraszamy

 

Chwalimki- woda tylko do celów sanitarnych 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że na terenie miejscowości Chwalimki od dnia 19 września 2017 r. od godz. 15:00 do odwołania w związku z brakiem przydatności wody do spożycia, do przygotowania napojów i potraw, mycia owoców i warzyw oraz mycia zębów,  woda może być wykorzystywana przez mieszkańców jedynie do celów sanitarnych.

Woda do celów spożywczych będzie dostarczana przez PWiK sp. z o.o. cysterną  w wyznaczonych godzinach:

Dzień – 19.09.2017 r:  

godz. 15.00 -17.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  20.09.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  21.09.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  22.09.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  23.09.2017r:  

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Dzień –  24.09.2017r:

godz.   6.00 –  9.00

godz. 12.00 -15.00

godz. 19.00 -21.00

 

Po zakończeniu prac technologicznych potwierdzonych pozytywnymi wynikami badań, powiadomimy Państwa o możliwości korzystania z wody również do celów bytowych.

Brak zasilania w energię elektryczną – Nowy Chwalim, Knyki, Chwalimki i Stary Chwalim– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu   04.09.2017 r.  od godz.  10:00 do godz. 14:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowy Chwalim oraz stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Knyki. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Nowy Chwalim, Knyki, Chwalimki i Stary Chwalim.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu   03.08.2017 r.  od godz.  09:00 do godz. 13:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze.

Brak zasilania w energię elektryczną – Cybulino oraz Kłodzino– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu   28.07.2017 r.  od godz.  09:00 do godz. 13:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Piaski. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Cybulino oraz Kłodzino.

Brak zasilania w energię elektryczną – Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze– brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu   27.07.2017 r.  od godz.  09:00 do godz. 13:00. nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo. W związku z powyższym informujemy, iż spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Komorze.

Brak zasilania w energię elektryczną – Cybulino, Kłodzino – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., iż w dniu 07.07.2017 roku w godzinach od 09.00 do 13.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w miejscowości Piaski. W związku z powyższym spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości: Cybulino oraz Kłodzino.

Za utrudnienia przepraszamy.